🔴 LIVE: "Таеквондо пүмсэ-2021" УАШТ /А ангилал/

Сурталчилгаа
🔴 LIVE: "Таеквондо пүмсэ-2021" УАШТ /А ангилал/

С ангиллын үр дүнг ЭНД дарж үзнэ үү.
С ангиллын урьдчилсан шатны үзүүлбэрүүдийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.
В ангиллын урьдчилсан шатны үзүүлбэрүүдийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.
В ангиллын урьдчилсан шатны үр дүнг ЭНД дарж үзнэ үү. 
Тэмцээний дэлгэрэнгүй хуваарийг ЭНД дарж үзнэ үү.

Тэмцээний хуваарь ёсоор яг одоо А ангилал буюу хар бүстэй тамирчдын ганцаарчилсан төрлийн урьдчилсан тоглолтууд явагдаж байна. Урьдчилсан шатанд 17 байгууллагын 79 хар бүстэй тамирчин өрсөлдөнө. 

Дараалал:

8-9 нас /эмэгтэй/

  1. Ч.Сүжин /Кёнхи клуб/

8-9 нас /эрэгтэй/

  1. Э.Баярбаатар /Кёнхи клуб/

10-11 нас /эмэгтэй/

  1. Г.Биндэръяа /Эхлэл/
  2. Д.Анхил /Кёнхи/
  3. Б.Нүнжигтүшиг /Олимп/
  4. Н.Ариунзул /Нүүдэлчин/
  5. Э.Хулан /Эхлэл/

10-11 нас /эрэгтэй/

  1. Э.Хэрлэн /Хараагийн хөх чоно/
  2. Б.Тэян /Алдар спорт хороо/
  3. Б.Өгөдэй /Эхлэл/
  4. А.Яруу /Олимп/
  5. Н.Залуудай /Кёнхи/
  6. М.Хүслэн /Эхлэл/
  7. Б.Чингүнжав /Эхлэл/

12-14 нас /эмэгтэй/

  1. Б.Солонгоо /Хараагийн хөх чоно/
  2. З.Одгэрэл /Хараагийн хөх чоно/
  3. Б.Шинэзул /Хараагийн хөх чоно/
  4. Г.Баасанцэрэн /Олимп/
  5. Ц.Мишээл /Нүүдэлчин/
  6. Б.Энхриймаа /Эхлэл/
  7. Б.Анужин /Арслан/
  8. Э.Нарантунгалаг /Эхлэл/
  9. Б.Болор /Олимп/
  10. Г.Өнө-Энх /Арслан/
  11. Э.Халиун /Эхлэл/

12-14 нас /эрэгтэй/

  1. Н.Өлзийхишиг /Шонхор/
  2. А.Шинэбаяр /Хараагийн хөх чоно/
  3. М.Мөнхдөл /Хараагийн хөх чоно/
  4. О.Ган-Эрдэнэ /Хараагийн хөх чоно/
  5. О.Мөнххүслэн /Хараагийн хөх чоно/
  6. Б.Чингүн /Кёнхи/
  7. Д.Төгсбаатар /Олимп/
  8. З.Энхмөрөн /Арслан/
  9. Б.Билгүүн /Идэр/
  10. Б.Чулуунбат /Кёнхи/
  11. А.Оргил /Олимп/
  12. Д.Хүслэн /Олимп/
  13. Ц.Ариунболд /Кёнхи/
  14. Б.Төгөлдөр /Кёнхи/
  15. Г.Тэмүүлэн /Эхлэл/

15-17 нас /эмэгтэй/

  1. Ц.Нинжин /Нүүдэлчин/
  2. Э.Хулан /Хараагийн хөх чоно/
  3. Б.Золжаргал /Хараагийн хөх чоно/
  4. Б.Анастасия /Баянгол-Торнадо кик/
  5. Ч.Мижин /Кёнхи/
  6. Э.Номин-Эрдэнэ /Нүүдэлчин/
  7. Б.Должинсүрэн /Нүүдэлчин/
  8. С.Энхлэн /Олимп/
  9. А.Хэрлэн /Кёнхи/
  10. Н.Сүндэрмаа /Олимп/
  11. Б.Учрал /Олимп/
  12. Ц.Камал /Арслан/

15-17 нас /эрэгтэй/

  1. Н.Энхбаяр /Кёнхи/
  2. Ш.Ингүүн /Кёнхи/
  3. М.Энхдөл /Кёнхи/
  4. Г.Өсөх-Ирээдүй /Эхлэл/
  5. Д.Билгүүн-Орших /Нүүдэлчин/
  6. А.Хувьтөгөлдөр /Эхлэл/
  7. Т.Болдбаатар /Арслан/

18-29 нас /эмэгтэй/

  1. Ж.Энхгэрэл /Нүүдэлчин/
  2. А.Алдархишиг /Хөтөл-Таеквондо хөгжлийн төв/
  3. Э.Эрдэнэсүрэн /Хөтөл-Таеквондо хөгжлийн төв/
  4. Г.Солонго /Кёнхи/
  5. С.Уранбилэг /Хөтөл-Таеквондо хөгжлийн төв/
  6. А.Дэлгэрмөрөн /Олимп/

18-29 нас /эрэгтэй/

  1. Ё.Пүрэвдаш /Кёнхи/
  2. Б.Гандорж /Хөтөл-Таеквондо хөгжлийн төв/
  3. О.Мөнхзолбоо /Дайчин/
  4. Э.Баясгалан /Найдвар/
  5. Б.Батбилэг /Найдвар/
  6. Т.Угтахбаяр /Мон-Алтиус дээд сургууль/
  7. А.Лхагва-Очир /Кёнхи/

30-39 нас /эмэгтэй/

  1. Х.Ариунаа /Мон-Алтиус дээд сургууль/
  2. Т.Солонго /Улаанбаатар дунд сургууль/

30-39 нас /эрэгтэй/

  1. Б.Тарва /Нүүдэлчин/
  2. Ү.Ган-Эрдэнэ /Баянгол-Торнадо кик/
  3. Д.Батбаатар /Дайчид стар/

40-өөс дээш нас /эрэгтэй/

  1. Б.Батбаатар /Дорноговь таеквондо/

 

 


Сурталчилгаа

Холбоотой мэдээ
Сэтгэгдэл үлдээх
Сэтгэгдэл
Ангилал
Сагсан бөмбөг
2022-06-16
90
103
Хөл бөмбөг
English Premier League
5
1
1
2
3
1
1
2
2
1
1
0
4
1
3
1
3
2
0
5
Spanish Primera División
0
0
1
0
German Bundesliga
3
2
1
1
2
1
2
1
5
1
2
1
2
2
2
1
2
2
Italian Serie A
0
3
3
0
0
3
0
4
0
0
UEFA Champions League
0
1