🔴 LIVE: "Таеквондо пүмсэ-2021" УАШТ /Шигшээ тоглолт/

Сурталчилгаа
🔴 LIVE: "Таеквондо пүмсэ-2021" УАШТ /Шигшээ тоглолт/

С ангиллын урьдчилсан шатны үзүүлбэрүүдийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.
В ангиллын урьдчилсан шатны үзүүлбэрүүдийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.
А ангиллын урьдчилсан шатны үзүүлбэрүүдийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.
Холимог хос, багийн пүмсэ урьдчилсан шатны үзүүлбэрийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу. 
Тэмцээний дэлгэрэнгүй хуваарийг ЭНД дарж үзнэ үү.

С ангиллын ганцаарчилсан пүмсэ шигшээ тоглолтыг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.
В ангиллын ганцаарчилсан пүмсэ шигшээ тоглолтыг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.

Яг одоо А ангилал буюу хар бүстэй тамирчдын ганцаарчилсан пүмсэ шигшээ тоглолт явагдаж байгаа ба эрэгтэй, эмэгтэй 8-9, 10-11, 12-14, 15-17, 18-29, 30-39, 40-өөс дээш насанд нийт 62 тамирчин өрсөлдөж байна. 

Дараалал:

8-9 нас /Эмэгтэй/

  1. Ч.Сүжин /Кёнхи клуб/

8-9 нас /Эрэгтэй/

  1. Э.Баярбаатар /Кёнхи клуб/

10-11 нас /Эмэгтэй/

  1. Б.Нүнжигтүшиг /Олимп/
  2. Д.Анхил /Кёнхи/
  3. Г.Биндэръяа /Эхлэл/
  4. Н.Ариунзул /Нүүдэлчин/
  5. Э.Хулан /Эхлэл/

10-11 нас /Эрэгтэй/

  1. М.Хүслэн /Эхлэл/
  2. Б.Чингүнжав /Эхлэл/
  3. Н.Залуудай /Кёнхи/
  4. Б.Өгөдэй /Эхлэл/
  5. А.Яруу /Олимп/
  6. Э.Хэрлэн /Хараагийн хөх чоно/
  7. Б.Тэян /Алдар спорт хороо/

12-14 нас /Эмэгтэй/

  1. Ц.Мишээл /Нүүдэлчин/
  2. Б.Шинэзул /Хараагийн хөх чоно/
  3. Б.Энхриймаа /Эхлэл/
  4. З.Одгэрэл /Хараагийн хөх чоно/
  5. Э.Халиун /Эхлэл/
  6. Б.Болор /Олимп/
  7. Г.Баасанцэрэн /Олимп/
  8. Г.Өнө-Энх /Арслан/

12-14 нас /Эрэгтэй/

  1. Б.Төгөлдөр /Кёнхи/
  2. Б.Билгүүн /Идэр/
  3. Д.Төгсбаатар /Олимп/
  4. О.Мөнххүслэн /Хараагийн хөх чоно/
  5. А.Шинэбаяр /Хараагийн хөх чоно/
  6. О.Ган-Эрдэнэ /Хараагийн хөх чоно/
  7. Г.Тэмүүлэн /Эхлэл/
  8. З.Энхмөрөн /Арслан/

15-17 нас /Эмэгтэй/

  1. Ц.Камал /Арслан/
  2. Э.Номин-Эрдэнэ /Нүүдэлчин/
  3. Б.Золжаргал /Хараагийн хөх чоно/
  4. Б.Анастасия /Баянгол-Торнадо кик/
  5. А.Хэрлэн /Кёнхи/
  6. С.Энхлэн /Олимп/
  7. Б.Учрал /Олимп/
  8. Ч.Мижин /Кёнхи/

15-17 нас /Эрэгтэй/

  1. Г.Өсөх-Ирээдүй /Эхлэл/
  2. А.Хувьтөгөлдөр /Эхлэл/
  3. Н.Энхбаяр /Кёнхи/
  4. Ш.Ингүүн /Кёнхи/
  5. М.Энхдөл /Кёнхи/
  6. Д.Билгүүн-Орших /Нүүдэлчин/
  7. Т.Болдбаатар /Арслан/

18-29 нас /Эмэгтэй/

  1. А.Алдархишиг /Хөтөл-ТХТ/
  2. Э.Эрдэнэсүрэн /Хөтөл-ТХТ/
  3. Ж.Энхгэрэл /Нүүдэлчин/
  4. Г.Солонго /Кёнхи/
  5. С.Уранбилэг /Хөтөл-ТХТ/
  6. А.Дэлгэрмөрөн /Олимп/

18-29 нас /Эрэгтэй/

  1. Э.Баясгалан /Найдвар/
  2. Б.Батбилэг /Найдвар/
  3. Ё.Пүрэвдаш /Кёнхи/
  4. О.Мөнхзолбоо /Дайчин/
  5. А.Лхагва-Очир /Кёнхи/
  6. Т.Угтахбаяр /Мон-Алтиус дээд сургууль/

30-39 нас /Эмэгтэй/

  1. Х.Ариунаа /Мон-Алтиус дээд сургууль/
  2. Т.Солонго /Улаанбаатар дунд сургууль/

30-39 нас /Эрэгтэй/

  1. Д.Батбаатар /Дайчид стар/
  2. Б.Тарва /Нүүдэлчин/

40-өөс дээш нас /Эрэгтэй/

  1. Б.Батбаатар /Дорноговь таеквондо/

 

 


Сурталчилгаа

Холбоотой мэдээ
Сэтгэгдэл үлдээх
Сэтгэгдэл
Ангилал
Сагсан бөмбөг
2022-06-16
90
103
Хөл бөмбөг
English Premier League
5
1
1
2
3
1
1
2
2
1
1
0
4
1
3
1
3
2
0
5
Spanish Primera División
0
0
1
0
German Bundesliga
3
2
1
1
2
1
2
1
5
1
2
1
2
2
2
1
2
2
Italian Serie A
0
3
3
0
0
3
0
4
0
0
UEFA Champions League
0
1