🔴 LIVE: "Таеквондо пүмсэ-2021" УАШТ /Шигшээ тоглолт/

Сурталчилгаа
🔴 LIVE: "Таеквондо пүмсэ-2021" УАШТ /Шигшээ тоглолт/

С ангиллын урьдчилсан шатны үзүүлбэрүүдийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.
В ангиллын урьдчилсан шатны үзүүлбэрүүдийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.
А ангиллын урьдчилсан шатны үзүүлбэрүүдийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.
Холимог хос, багийн пүмсэ урьдчилсан шатны үзүүлбэрийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу. 
Тэмцээний дэлгэрэнгүй хуваарийг ЭНД дарж үзнэ үү.

С ангиллын ганцаарчилсан пүмсэ шигшээ тоглолтыг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.

Яг одоо В ангиллын ганцаарчилсан пүмсэ шигшээ тоглолт явагдаж байгаа ба эрэгтэй, эмэгтэй 8-9, 10-11, 12-14, 15-17, 18-29 насанд нийт 52 тамирчин өрсөлдөж байна. 

Дараалал:

8-9 нас /Эмэгтэй/

  1. Ц.Цолмон /Нүүдэлчин/

8-9 нас /Эрэгтэй/

  1. Г.Билгүүн /Идэр/
  2. А.Ангараг /Идэр/
  3. Г.Гэгээн /Эрчим/
  4. Э.Төгөлдөр /Кёнхи/
  5. У.Тэлмэн /Идэр/
  6. Э.Ананд /Кёнхи/
  7. Ц.Шинэ-Эрдэнэ /Баянгол-Таеквондо хөгжлийн төв/
  8. Т.Тэнгис /Кёнхи/

10-11 нас /Эмэгтэй/

  1. А.Ялгуун /Эрчим/
  2. Г.Мөнхгэрэл /Тулга/
  3. М.Мишээл /Олимп/
  4. Ж.Нандин-Эрдэнэ /Хараагийн хөх чоно/

10-11 нас /Эрэгтэй/

  1. Ш.Оджаргал /Баянгол-Таеквондо хөгжлийн төв/
  2. М.Тэмүүжин /Баянзүрх-Таеквондо хөгжлийн төв/
  3. У.Төртогтох /Эрчим/
  4. М.Жигүүр /Кёнхи/
  5. А.Маргад /Кёнхи/
  6. О.Мөнхсайхан /Кёнхи/
  7. Б.Хантай /Кёнхи/
  8. О.Оджаргал /Кёнхи/

12-14 нас /Эмэгтэй/

  1. Б.Жолий /Золбоо/
  2. Ц.Хулан /Кёнхи/
  3. О.Номин-Эрдэнэ /Кёнхи/
  4. М.Маралмаа /Сүлд-Алдар/
  5. Э.Анужин /Эхлэл/
  6. Д.Анхнысолонго /Шонхор/
  7. С.Анужин /Кёнхи/
  8. Ж.Хүслэн /Налайх соёмбо/

12-14 нас /Эрэгтэй/

  1. Э.Золбоот /Кёнхи/
  2. Г.Чинбат-Од /Кёнхи/
  3. Г.Уртнасан /Кёнхи/
  4. Э.Азжаргал /Найдвар/
  5. А.Дагвадорж /Эхлэл/
  6. Ө.Мятав /Олимп/
  7. Ж.Жаргалан /Налайх соёмбо/
  8. М.Чинболор /Кёнхи/

15-17 нас /Эмэгтэй/

  1. О.Жаргалмаа /Кёнхи/
  2. Н.Наранцацрал /Тулга/
  3. Б.Ариунзаяа /Идэр/
  4. Д.Амарбилиг /Эхлэл/
  5. Э.Намуунзаяа /Ривер/
  6. А.Буяндэлгэр /Эхлэл/
  7. Т.Индра /Кёнхи/
  8. С.Марал /Эхлэл/

15-17 нас /Эрэгтэй/

  1. Г.Балжинням /Баянзүрх-Таеквондо хөгжлийн төв/
  2. Д.Хүслэн /Кёнхи/
  3. Б.Төгөлдөр /Баянзүрх-Таеквондо хөгжлийн төв/
  4. О.Магсаржанцан /Идэр/

18-29 нас /Эмэгтэй/

  1. Б.Хишигжаргал /Жаргалант таеквондо/
  2. Г.Мөнгөнчимэг /ДХИС/

18-29 нас /Эрэгтэй/

  1. Ж.Ган-Эрдэнэ /Хараагийн хөх чоно/

 

 


Сурталчилгаа

Холбоотой мэдээ
Сэтгэгдэл үлдээх
Сэтгэгдэл
Ангилал
Сагсан бөмбөг
2022-06-16
90
103
Хөл бөмбөг
English Premier League
5
1
1
2
3
1
1
2
2
1
1
0
4
1
3
1
3
2
0
5
Spanish Primera División
0
0
1
0
German Bundesliga
3
2
1
1
2
1
2
1
5
1
2
1
2
2
2
1
2
2
Italian Serie A
0
3
3
0
0
3
0
4
0
0
UEFA Champions League
0
1