🔴 LIVE: "Таеквондо пүмсэ-2021" УАШТ /Шигшээ тоглолт/

Сурталчилгаа
🔴 LIVE: "Таеквондо пүмсэ-2021" УАШТ /Шигшээ тоглолт/

С ангиллын урьдчилсан шатны үзүүлбэрүүдийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.
В ангиллын урьдчилсан шатны үзүүлбэрүүдийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.
А ангиллын урьдчилсан шатны үзүүлбэрүүдийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу.
Холимог хос, багийн пүмсэ урьдчилсан шатны үзүүлбэрийг нөхөж үзэхийг хүсвэл ЭНД дарна уу. 
Тэмцээний дэлгэрэнгүй хуваарийг ЭНД дарж үзнэ үү.

Яг одоо С ангиллын ганцаарчилсан пүмсэ шигшээ тоглолт явагдаж байгаа ба эрэгтэй, эмэгтэй 6-7, 8-9, 10-11, 12-14, 15-17 насанд нийт 71 тамирчин өрсөлдөж байна.

Дараалал:

6-7 нас /Эмэгтэй/

  1. Б.Мандуухай /Шонхор/
  2. С.Энх-Үжин /Шонхор/
  3. Н.Оюун-Эрдэнэ /Олимп/
  4. Б.Баялаг /Олимп/

6-7 нас /Эрэгтэй/

  1. Э.Чингүн /Шонхор/
  2. О.Ханхишиг /Шонхор/
  3. Б.Тэмүүлэн /Баянзүрх-Таеквондо хөгжлийн төв/
  4. Ц.Чингүүнбаяр /GAA Leopards team/
  5. М.Түвшин /Баянзүрх-Таеквондо хөгжлийн төв/
  6. А.Хантөгс /Олимп/
  7. Б.Билгүүнтэнгис /GAA Leopards team/
  8. Н.Төгсбаатар /Тулга/

8-9 нас /Эмэгтэй/

  1. Б.Ивээл /Баянзүрх-Таеквондо хөгжлийн төв/
  2. Б.Дэлгэрцэцэг /Баянгол-Торнадо кик/
  3. Г.Бадамханд /Баянгол-Торнадо кик/
  4. Т.Есүгэн /Хараагийн хөх чоно/
  5. О.Мөнхзул /Алтан Од/
  6. Э.Сайнзаяа /Ривер/
  7. Б.Наранзул /Кёнхи/

 

8-9 нас /Эрэгтэй/

  1. Э.Жамъянсүрэн /Зэв/
  2. Ч.Билэгт /Кёнхи/
  3. З.Чингүүн /Хараагийн хөх чоно/
  4. С.Ариунболд /Баянгол-Торнадо кик/
  5. Г.Идэржаргал /Найдвар/
  6. О.Төгөлдөр /Дайчид стар/
  7. Б.Чингүнбилэг /Кёнхи/
  8. Б.Гүнтөр /Кёнхи/

10-11 нас /Эмэгтэй/

  1. Ж.Оюунтуяа /Тулга/
  2. Б.Хишигдулам /Шонхор/
  3. О.Энхжин /Шонхор/
  4. Д.Мөнхжаргал /Кёнхи/
  5. Ч.Номин /Кёнхи/
  6. Ц.Хүслэн /Налайх соёмбо/
  7. Т.Ихномун /Тэмүүжин/
  8. Б.Амингүнж /Кёнхи/

10-11 нас /Эрэгтэй/

  1. Б.Соёмбо /Баянгол-Торнадо кик/
  2. Т.Балжинням /Тэмүүжин/
  3. Э.Төрболд /Найдвар/
  4. А.Хүслэн /Идэр/
  5. Ж.Тэмүүлэн /Кёнхи/
  6. Г.Хангай /Баянгол-Таеквондо хөгжлийн төв/
  7. Д.Анар /Найдвар/
  8. Т.Мөрөн /Ривер/

12-14 нас /Эмэгтэй/

  1. Б.Золцэцэг /Тэмүүжин/
  2. Б.Эгшиглэн /Баянгол-Торнадо кик/
  3. Р.Ариуна /Баянгол-Торнадо кик/
  4. Ч.Гоомарал /Тэмүүжин/
  5. Э.Ариундарь /Чонос/
  6. Б.Номин /Олимп/
  7. Г.Хонгорзул /Дайчид стар/
  8. Б.Соёоноо /Алдар спорт хороо/

12-14 нас /Эрэгтэй/

  1. Б.Бархасболд /GAA Leopards team/
  2. Э.Цэрэндорж /Баянгол-Торнадо кик/
  3. Э.Баярмагнай /Идэр/
  4. Э.Чинхүслэн /Баянгол-Таеквондо хөгжлийн төв/
  5. Т.Чингүүн /Хараагийн хөх чоно/
  6. А.Алдарбаяр /Хараагийн хөх чоно/
  7. Г.Отгонжаргал /Tigers/
  8. Б.Бат-Итгэл /Хараагийн хөх чоно/

15-17 нас /Эмэгтэй/

  1. Д.Номинжин /Баянгол-Торнадо кик/
  2. Н.Нандин-Эрдэнэ /Баянгол-Торнадо кик/
  3. З.Болор /Найдвар/
  4. Ц.Мишээл /Дайчид стар/
  5. Б.Энх-Ундрал /Ривер/
  6. Ч.Номударь /Олимп/
  7. Н.Энхномин /Олимп/
  8. П.Бямбацэцэг /Дайчид стар/

15-17 нас /Эрэгтэй/

  1. Б.Түвшинтөгс /Баянгол-Торнадо кик/
  2. О.Энхбилэгт /Дайчид стар/
  3. Х.Өсөхбаяр /GAA Leopards team/
  4. М.Билгүүн /Дайчид стар/

 

 


Сурталчилгаа

Холбоотой мэдээ
Сэтгэгдэл үлдээх
Сэтгэгдэл
Ангилал
Сагсан бөмбөг
2022-07-17
77
85
80
69
69
84
107
71
77
87
82
72
Хөл бөмбөг
English Premier League
0
0
Spanish Primera División
0
0
1
0
German Bundesliga
0
0
2
0
Italian Serie A
0
0
0
0
UEFA Champions League
0
1